Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el vorbește despre problema infrastructurii școlare din mediul rural.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Acțiunile pentru siguranța comunității din acest weekend au avut ca rezultat prinderea în flagrant a șase persoane, precum și dispunerea unei măsuri preventive. În trafic, pentru neregulile rutiere, 28 de conducători auto au rămas fără […]
Astăzi – 23 mai 2024, ca urmare a unei avarii survenite la nivelul conductei principale de alimentare cu apă, de pe strada Tudor Vladimirescu din satul Gâldău, comuna Jegălia, județul Călărași, echipele RAJA sistează furnizarea apei […]
Primăria Cuza Vodă din județul Călărași se pregătește să pună în practică un proiect de reabilitare și modernizare pentru Școala Gimnazială nr. 1. În acest sens, administrația locală a făcut o achiziție directă pentru Studiu […]
Be the first to comment