Daniel Florea, președintele AUR Călărași. FOTO Adrian Boioglu
Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el vorbește despre problemele cu locurile de muncă ale călărășenilor și despre salariile mai mici ale acestora.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Inspectoratul de Poliţie Judeţean Călărași organizează recrutarea și selecția candidaţilor pentru admiterea în cadrul unităţilor de învăţământ postliceal din cadrul Ministerului Afacerilor Interne, sesiunea octombrie 2023 – februarie 2024, învăţământ cu frecvenţă, astfel: pentru Şcoala […]
Direcția de Asistență Socială Călărași, prin Serviciul pentru persoane aflate în situații de risc – Cantina de ajutor social, din subordinea Primăriei Municipiului Călărași a pregătit și distribuit, în cursul zilei de astăzi un meniu […]
Universitatea Ovidius din Constanța (UOC) organizează, în perioada 19-20 mai, între orele 14.00 – 16.00, Zilele Porților Deschise, în mediul virtual. Potrivit UOC, evenimentul se desfășoară în cadrul unui parteneriat activ cu inspectoratele școlare județene […]
Be the first to comment