Daniel Florea, coordonator AUR Călărași. FOTO Adrian Boioglu
Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el vorbește despre problema corupției la nivelul județului Călărași.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Acțiunile desfășurate de personalul MAI, la nivelul județului Călărași, în contextul situației epidemiologice provocate de virusul SARS-CoV-2, au continuat și duminică, sancțiunile aplicate de polițiști pentru nerespectarea măsurilor impuse ridicându-se la aproape 10.000 de lei. […]
Bărbatul din Roseți care a vrut să își omoare fosta concubină și pe părinții ei, săptămâna trecută, s-a predat. “În această dimineață, 9 octombrie, bărbatul de 35 de ani, din comuna Roseți, județul Călărași, căutat […]
Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Călărași a decis noi modificări în programul de funcâionare al unităților de învățământ din teritoriu. Propunerea a venit de la Inspectoratul Școlar Călărași și ține cont de prelungirea Stării […]
Be the first to comment