Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el se întreabă de ce un județ atât de bogat are atât de mulți oameni săraci.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
În urma avertizărilor meteorologice (ninsori și rafale de vânt puternic) emise de Administrația Naţională de Meteorologie pentru partea de Sud-Est a țării, CFR Călători informează pasagerii să aibă în vedere faptul că trenurile vor circula […]
Județul Călărași se află în data de 27 iulie, până la ora 21, sub cod galben de vânt. Administrația Națională de Meteorologie a anunțat că în perioada 27 iulie, ora 10:00 – 27 iulie, ora […]
CLnews TV a stat de vorbă cu doi dintre candidații Partidului Social-Democrat, filiala Călărași, pentru apropiatele alegeri parlamentare, din 6 decembrie 2020. Nicușor Cionoiu a fost desemnat de către colegii săi să candideze, de pe […]
Be the first to comment