Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași printr-un ceremonial restrâns, la care au participat numai reprezentanți ai autorităților locale.
Evenimentul a fost marcat prin depunerea de coroane de flori la Monumentul Eroilor de la Bălan, la care publicul nu a avut acces din cauza pandemiei cu noul coronavirus.
Ziua Naţională a României, sărbătorită și în Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook CJ Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook CJ Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook CJ Călărași
Ziua Naţională a României va fi sărbătorit și în Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Ziua Naţională a României s-a sărbătorit, astăzi, în Călărași FOTO Facebook Primăria Călărași
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Conducerea Poliției Județene Călărași susține că materialele de protecție care sunt puse la dispoziție polițiștilor au avut, în momentul recepției, certificate de conformitate, după ce în presă au apărut informații potrivit cărora oamenii legii din […]
Un număr de 42 de pompieri militari din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgentă ,, Barbu Știrbei,, al Județului Călărași, au fost avansaţi în grad În data de 01.08.2023, în prezența comenzii inspectoratului, într-un cadru […]
Liceul Tehnologic „Dan Mateescu” din Călărași demarează înscrierile pentru noul an școlar în sistemul de învățământ dual, în parteneriat cu TenarisSilcotub. Dosarul de înscriere se depune direct la liceu, în perioada 4 – 8 iulie. […]
Be the first to comment