O avarie RAJA a lăsat astăzi fără apă consumatorii de pe mai multe străzi din zona Fetești Gară.
Ca urmare a unei avarii înregistrare pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 180 mm, de pe DN 3B din zona Fetești Gară (jud. Ialomița), se sistează furnizarea apei potabile astăzi – 27 martie 2024.
Ca urmare, în intervalul orar 09.00 – 14.00, sunt afectați de lipsa apei consumatorii de pe străzile Silozului, Alexandru Ioan Cuza și Târgului.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Artificiile de Anul Nou poluează aerul și sunt un dezastru pentru păsările și animalele sălbatice sau pentru cele domestice, de aceea este recomandat să renunțăm la folosirea lor, atrage atenția Laurențiu Alexandru Păștinaru, Președintele Agenției […]
Un bărbat a fost reținut pentru violență în familie și distrugere, după ce și-a agresat sora și a lovit cu picioarele ușa de la locuința acesteia. Potrivit IPJ Călărași, la data de 30 ianuarie, în […]
Primăria municipiului Oltenița, organizează joi, 10 iunie, începând cu ora 11.30, ceremonia depunerii de coroane la Monumentul Eroilor din războiul 1916 – 1918, situat pe bulevardul Republicii, în scuarul din fața fostului cinematograf „Flacăra” și […]
Be the first to comment