Daruri pentru copii, oferite de femeile social-democrate. FOTO PSD Călărași
Organizația Județeană a Femeilor Social-Democrate Călărași a fost prezentă la Dragoș-Vodă, la Centrul de Zi pentru Copiii Școlari și Preșcolari, pentru a împărți cadouri, zâmbete și bucurie.
“Doamnele social-democrate au fost întâmpinate cu brațele deschise de copiii minunați care beneficiază de îngrijire și sprijin educațional în cadrul acestui centru modern și bine-echipat. A fost o acțiune din suflet pentru acești micuți, echipa OFSD retrăind, pentru câteva clipe, bucuria și nostalgia timpului copilăriei” – Organizația Femeilor din PSD Călărași.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Rețele Electrice Dobrogea (parte a grupului PPC, denumită anterior E-Distribuţie Dobrogea) este noua denumire a companiei care gestionează rețelele de distribuție a energiei electrice în județele Constanța, Tulcea, Călărași și Ialomița. Schimbarea de nume a […]
În luna noiembrie 2023 , ITM Călăraşi va efectua controale în unităţi din județul Călăraşi, cu ocazia derulării “Acțiunii de control vizând modul de respectare a cerinţelor minime de securitate şi sănătate în muncă pentru […]
Polițiști din cadrul Biroului de Siguranță Școlară, Compartimentului de Analiză și Prevenire a Criminalității și Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase au desfășurat vineri, 10 decembrie, activități de conștientizare și responsabilizare a elevilor pentru prevenirea […]
Be the first to comment