Daniel Florea, președintele AUR Călărași. FOTO Adrian Boioglu
Președintele AUR, George Simion, s-a aflat în județul Călărași la o acțiune electorală.
El a fost însoțit de candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași, Daniel Florea.
Evenimentul a avut loc în orașul Lehliu Gară, acolo unde echipa AUR s-a întâlnit cu cetățenii și a ascultat problemele acestora.
La finalul întrunirii electorale, George Simion a avut un mesaj pentru alegătorii călărășeni:
„Daniel Florea a adunat oastea de aur în Călărași. Mergeți la vot. Puneți ștampila pe toate cinci buletinele de vot pe AUR, președinte Consiliul Județean, Daniel Florea”.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Un șofer fără permis și aflat sub influența băuturilor alcoolice a fost prins de polițiști în Belciugatele. Potrivit IPJ Călărași, la data de 20 noiembrie, în jurul orei 22:55, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Fundulea […]
Un bărbat de 33 de ani a fost reținut de polițiștii călărășeni după ce a provocat un accident rutier în timp ce conducea un autoturism în stare de ebrietate și fără a poseda un permis […]
Echipajele profesioniste de salvatori din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Barbu Știrbei” al județului Călărași au intervenit, în ultimele 72 de ore, cu mijloacele tehnice destinate stingerii incendiilor, recuperării și salvării persoanelor sau animalelor […]
Be the first to comment