Daniel Florea, președintele AUR Călărași. FOTO Adrian Boioglu
Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el vorbește despre problemele cu alimentarea cu apă și canalizare din județ.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Peste 400 de polițiști călărășeni vor fi la datorie în perioada 29 aprilie – 2 mai, pentru asigurarea unui climat de ordine, liniște și siguranță publică pe perioada minivacanței prilejuite sărbătorirea Zilei Internaționale a Muncii. […]
Interacțiunea cu utilizatorul serviciilor de alimentare cu apă și/sau de canalizare este extrem de importantă pentru RAJA S.A. De aceea, serviciul de Call Center pus la dispoziția acestora, vine în întâmpinarea tuturor nevoilor particulare ale […]
Municipiul Călărași a fost lovit duminică, 06 august, de un puternic Cod roșu de vijelii, care a adus cu sine rafale devastatoare de peste 90 km/h, grindină de dimensiuni mari și mici, averse torențiale între […]
Be the first to comment