Daniel Florea, coordonator AUR Călărași. FOTO Adrian Boioglu
Daniel Florea este candidatul AUR la președinția Consiliului Județean Călărași. În acest clip electoral el vorbește despre eliminarea corupției din administrația publică locală călărășeană.
Comandat de: Partidul Alianța pentru Unirea Românilor
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CLnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CLnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Un bărbat din comuna călărășeană Vlad Țepeș a fost amendat cu 4.000 de lei după ce, în glumă, a făcut o alertă falsă cu bombă la Târgul de Crăciun din municipiul Călărași. Potrivit IPJ Călărași, […]
Evoluția pandemiei de COVID-19 schimbă obiceiurile călărășenilor. Comitetul Județean pentru situații de Urgență Călărași a decis următoarele măsuri: se instituie obligativitatea purtării măștii de protecție, astfel încât să acopere nasul și gura, de către toate […]
Consiliul de Administrație al Spitalului Municipal Oltenița organizează concurs pentru ocuparea funcției de manager persoana fizică. Concursul va avea loc la sediul Spitalului Municipal Oltenița, în perioada 10 februarie – 01 aprilie, și se va […]
Be the first to comment